RHOMBUS THERMO BOROVICE SSS 26 x 92 x 3000mm - Dřevěné fasádní profily, fasády

Kód: THERMBORSSS
Značka: DAKOTA Living
383,57 Kč 317 Kč bez DPH

Rhombus - lichoběžník z thermo dřeva Borovice SSS od Dakota Living (26 x 92 x 3000 mm) je skvělou volbou pro fasády, ploty a obklady. Vysoce kvalitní termicky upravené dřevo zaručuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám a hnilobě. Jeho elegantní design a snadná instalace přináší terasám a fasádám příjemný a moderní vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rhombus - lichoběžník z thermo dřeva Borovice SSS od Dakota Living o velikosti 26 x 92 x 3000 mm je vynikajícím produktem pro ty, kteří hledají estetické a odolné řešení pro fasády, ploty, obklady a další venkovní aplikace.

Thermo dřevo Borovice SSS je přírodní dřevo, které prošlo speciálním tepelným ošetřením. Tímto procesem se dosahuje vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům, hnilobě, škůdcům a výraznému zvýšení trvanlivosti materiálu. Tepelná úprava také ovlivňuje vzhled dřeva, které získává atraktivní tmavou barvu s jemnou texturou.

Lichoběžníkový profil Rhombus poskytuje možnosti kreativního designu a dokonalého přizpůsobení projektům. Jeho jedinečný tvar umožňuje vytvoření moderního a elegantního vzhledu fasád, plotů či obkladů. Díky rozměrům 26 x 92 x 3000 mm je snadno instalovatelný a nabízí široké možnosti variace vzorů a stylů.

Dakota Living je renomovaným výrobcem, který se specializuje na kvalitní materiály pro venkovní aplikace. Rhombus - lichoběžník z thermo dřeva Borovice SSS je pečlivě zpracován a nabízí vysokou kvalitu a stabilitu. Jeho povrch je hladký a příjemný na dotek.

Pro zachování krásného vzhledu a kvality Rhombus - lichoběžníku se doporučuje pravidelná údržba. Jednoduché čištění a ochranné nátěry zajistí, že materiál bude odolávat nepříznivým vlivům po dlouhou dobu a zachová si svůj přirozený šarm.

Výhody Rhombus - lichoběžníku z thermo dřeva Borovice SSS od Dakota Living jsou zřejmé - jedinečný vzhled, vysoká odolnost, snadná instalace a široké možnosti designu. S tímto produktem získáte nejen kvalitní materiál, ale také dlouhodobou hodnotu a spokojenost s vaším venkovním prostorem.

 

TŘINEC

THERMO DESKY Borovice & Rhombus Thermo Borovice, Srpen 2023

 

 

LOUKOV

THERMO DESKY Modřín Sibiřský & Rhombus Thermo Borovice, Duben 2023

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fasády a ploty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Rozměry (mm): 26 x 92 x 3000

Instalační návod

Instalační návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: